2019. May 25. Saturday, Orbán napja van. Tizenháromezer példányos, ingyenes regionális havi lap, heti hírlevél és napi frissítésű honlap

Cikkek "Sporthírek" rovatban: 213 találat

Új sportlétesítményekkel gazdagodik Telki
Telki > Sporthírek
2007-12-14
A műfüves sportpályát már használja a település az általános iskola mellett,. Az iskola bővítése keretében épülő új tornateremben is már megkezdődtek a testnevelés órák, s a termet december 22-én ünnepélyes keretek között átadják a helyi közösségnek.

ELITE SE - Kosárladba hírek
Budakeszi > Sporthírek
2007-11-23
A budakeszi Széchenyi István Általános Iskolában működő Elite SE felhívása Budakeszi és térsége sportot szerető, a fiatalok sportolását értéknek tekintő lakosaihoz, vállalkozásaihoz.

Szupermaraton: a Budakeszi - Budapest szakaszgyőztes Bogár János
2007-10-25
Bogár János szakasz győzelemmel fejezte be a 18. Samsung Bécs-Pozsony-Budapest szupermaratoni futóversenyt, melyen összetettben a harmadik helyen végzett.

Nemcsik Zsolt világbajnok - egyenes út Pekingbe
2007-10-11
A szentpétervári vívó világbajnokságon aranyérmes lett a magyar férfi kardcsapat: Nemcsik Zsolt, Lontay Balázs, Decsi Tamás, Szilágyi Áron. Az arany mellé azonban majdnem a legtöbbet nyerték: az olimpiai kvalifikációs rangsorban a 14. helyről a harmadikra ugrottak, a franciák és az oroszok mögé.

Szép hazai sikerek a 15. MARABU-n
2007-09-27
A Bécs - Budapest Szupermaraton legfontosabb előversenyén a nyolc kilométeres felnőtt egyéni kategóriában a férfi mezőnyben a győzelmet az etióp Mossisaa Feyissa szerezte meg a tavaly is a második helyen végző Szekeres Attila előtt. A nőknél Bakonyi Fruzsina volt a legjobb, de kiemelkedő volt Czifra Cecília (Prohászka Gimnázium, Budakeszi) teljesítménye, aki 14 évesen a felnőttek között lett harmadik helyezett.

Ismét a gimnázium csapata nyert a Fűzfa Kupán
2007-09-26
A győzelmet ebben az évben is a Nagy Sándor József Gimnázium csapata szerezte meg a hétvégén megrendezett Fűzfa Kupán. A dobogó második fokán a Röp-ülők lánycsapata állt, míg a harmadik helyre a Szél-vész csapat került.

Kosárlabda hírek
2007-09-15

Öregfiúk labdarúgó bajnoksága
2007-09-14

Világbajnok lett a budakeszi lány
2007-09-10
Szeptember első hétvégéjén kiemelkedő teljesítményt nyújtott a budakeszi Dira Zsófia a belgrádi ifjúsági kajak-kenu Európa-bajnokságon. A három magyar ifjúsági aranyból kettőt ő szerzett meg: kajak egyesben 1000 méteren és párosban Groholy Orsolyával 500 méteren lett Európa-bajnok. A rákövetkező hétvégén 32 ország 770 versenyzőjét várták Győrbe a maratoni kajak-kenu világbajnokságra. Dira Zsófia szeptember 9-én párosban Hegyi Zomillával egy kilométerrel verve a mezőnyt a 21 kilométeres távon lett világbajnok.

Eredménytelen a Sportközpontra kiírt pályázat
Nagykovácsi > Sporthírek
2007-08-04
Csupán egyetlen pályázati anyag érkezett be a június 29. -i leadási határidőre a nagykovácsi önkormányzat sportközpontra kiírt pályázatára.  A 2007. július 10-én összeült pályázatbíráló ad hoc bizottság a beérkezett pályázatot érvénytelennek minősítette.

<< <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  > >>