2019. July 24. Wednesday, Kinga,Kincső napja van. Tizenháromezer példányos, ingyenes regionális havi lap, heti hírlevél és napi frissítésű honlap

Cikkek "Sporthírek" rovatban: 215 találat

Műfüves focipályát nyert a pátyi iskola
Páty > Sporthírek
2012-05-15
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) országos pályaépítési programjában sikeresen pályázott a pátyi önkormányzat. A Pátyi Sportegyesülettel közösen kidolgozott és a Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola támogatásával beadott pályázatuknak köszönhetően egy kisméretű, 22 x 42 méteres műfüves pálya készülhet huszonhatmillió forintból az MLSZ beruházásának keretében az iskola sportudvarán.

Aranyérmesek a zsámbéki versenytáncosok
Zsámbék > Sporthírek
2012-03-16
Kökényes Melinda és Kemény Imre, a Zsámbéki Táncsport Egyesület fiatal táncos párja sorra hozza haza az érmeket az országos bajnokságokról. A legutóbbi három országos versenyről is dobogós helyezéssel tértek haza.

A törött láb sem jelentett akadályt
Budakeszi > Sporthírek
2012-01-28
Négy testvér, négy síugró. A budakeszi Gellér-fivérek közül a legidősebb, Béla a legfiatalabb Gábort edzette, míg Mihály és László két olimpián is részt vett. László igen jó eredményeket ért el a hatvanas években, de állítja, ennél több is volt a pályafutásában.

Bécs-Pozsony-Budapest Ultramaraton - Németh Csaba az abszolút győztes
2011-10-25
Október 23-án délután a Tabánban, az ötnapos versenyt és a félmaratoni táv teljesítését követően a miskolci Németh Csabát hirdették ki abszolút győztesnek a Bécs-Pozsony-Budapest Ultramaratonon.

Újabb győzelem
2011-10-05
A szeptember utolsó hetében Atlantában rmegrendezett fekve nyomó világbajnokságon nehézsúlyú kategóriában korosztályában az ép sportolók között is aranyérmes lett a budakeszi Szabó Ozor János.

III. Zsámbéki templomfutás
2011-09-08
Szeptember 10-én harmadik alkalommal rendez jótékonysági futóversenyt a zsámbéki református gyülekezet. A Down-kóros gyerekek megsegítése és az újonnan induló református óvoda támogatása után idén a zsámbéki gyermek- és felnőtt egészségügyi ellátás eszköztárának, felszereltségének bővítéséhez járulnának hozzá a rendezvény bevételével a védőnői szolgálaton és az orvosi rendelőkön keresztül.

Egy hétre bezár a budaörsi uszoda
Budaörs > Sporthírek
2011-09-05
Szeptember 5. és 11. között a Budaörsi Városi Uszoda belső medencetere és a wellness zárva tart. A leállással a közfürdőkre vonatkozó rendeletben rögzített higiéniai előírásoknak tesznek eleget, miszerint a vízforgató berendezésekkel üzemelő medencékben évente legalább kétszer teljes vízcserét kell végrehajtani.

Focifesztivált rendeznek Telkiben
Telki > Sporthírek
2011-08-11
A labdarúgás népszerűsítése érdekében augusztus 27-én egész napra kinyitja kapuit az MLSZ Telkiben lévő edzőközpontja, ahol az 1986-os világbajnokságra és az 1996-os olimpiára is emlékeznek a szervezők.

Adókedvezményt kapnak a sportot támogató cégek
2011-06-29
Másfélmillió forintot nyert tavaly decemberben Budakeszi az E.On Hungária Zrt. Családi Foci pályázatán, melyet idén március óta heti két, szülőkkel közös sportrendezvény, legutóbb a június 18-i családi focinap lebonyolítására és az öltözőépületben egy klubhelyiség kialakítására használnak fel.

Három Európa-bajnoki aranyérmet szerzett a budakeszi egyesület
2011-06-24
A budakeszi Power Station Egyesület öt éremmel tért haza a június 11-19. között Egerben rendezett fekvenyomó Európa-bajnokságról, ráadásul Szabó Ozor János új világcsúcsot is felállított. A különböző súlycsoportokban zajló nemzetközi megmérettetésen a három aranyat Mezei Katalin, Kaiser Krisztián és Szigeti Norbert nyerte. A dobogó második fokára Szabó Ozor János és Kovács Andrea állhatott fel. Bálint Balázs a negyedik helyen végzett.

<< <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  > >>